Love story

Неважливо, як люди зустрічаються.

Вони можуть бути з абсолютно різних світів, ніколи не ходити одними шляхами, але одного разу вони зустрічаються, і їхнє життя змінюється…Так народжується історія кохання… Історія, що наповнена емоціями та почуттями.

Якщо Вас двоє і Ви любите один одного, то простим портретом не обійтися. Коли Ви хочете розповісти свою історію кохання, то кращий вибір – Love Story фотосесія.

Вона являє собою зйомку для пари, засновану на реальних подіях або створеному сценарію. В основі лежить історія Вашого знайомства, комічний випадок з життя або важливий момент Ваших відносин.

Як ми працюємо?

Концепція та локація

Перед початком фото зйомки Love Story ми узгоджуємо та обговорюємо сценарій і маршрут. Ми завжди із задоволенням вникаємо в тематику Ваших ідей та пропозицій, орієнтуємося на смаки і побажання пари, можемо запропонувати безліч відмінних ідей і місць.

Фото зйомка Love Story

Під фото зйомки Love Story … Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe commodi, soluta, aspernatur, maiores error id praesentium tenetur, ratione aliquam repellendus itaque!

Готові фотографії

Перед початком фото зйомки Love Story … Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Saepe commodi, soluta, aspernatur, maiores error id praesentium tenetur, ratione aliquam repellendus itaque!