Весілля

Весільний день це мить, що наповнена неповторними емоціями та яскравими враженнями.

Всі говорять, що день весілля буде найкращим днем у Вашому житті,але ніхто не говорить нареченим, на скільки він буде божевільним, сумбурним і скільки він принесе їм задоволення, радості і хвилювання.

Маючи все це на увазі, ми на весіллі намагаємося повністю захопити всі емоції,хвилювання та самі щирі і хвилюючі моменти.

Ми розповідаємо Вам через фото всю історію Вашого дня, яку будете переглядати Ви, Ваші діти та внуки, згадувати з теплом через роки і десятиліття …

Ми хочемо щоб весільна фотосесія стала для Вас приємним і легким заняттям, а не виснажливим позування!

Як ми працюємо?

Фото “Стандарт”

Ми працюємо від ранку до 21.00, після чого Ви отримаєте близько 800 ретушованих фото високої якості

Фото “Оптимальне”

Ми працюємо від ранку до логічного завершення, після чого Ви отримаєте близько 1000 ретушованих фото, а також розробку та виготовлення фотокниги

Наш стиль

Натуральність, репортажна зйомка, що змішується з красивими, природними портретами, зворушливими дрібницями весілля і Вашим настроєм!

Ми допоможемо Вам спланувати Ваш весільний день до хвилини!

Заздалегідь підібравши Ваш індивідуальний стиль весільної зйомки, який зможе максимально розкрити Вашу красу і неповторну харизму, разом ми зробимо Вашу весільну фотосесію особливою і неповторною.

Наперед обговоримо всі деталі та ньюанси фотозйомки під час підготовки до найнеймовірнішої події Вашого життя – весілля.

Відзнятий матеріал ретельно обробляється.
Застосовується кадрування, корекція, ретушування та інші графічні прийоми.

Підсумок роботи – чудові фото високої якості.
Вони зможуть перенести в цей найщасливіший день через багато років і зберегти бурю позитивних емоцій.